Portal informacyjny | Nowy Sącz

Remont placu manewrowego przy Dworcu MDA idzie pełną parą! [ZDJĘCIA]

1 555

Prace związane z przebudową Dworca MDA w Nowym Sączu rozpoczęły się we wrześniu. Stoją już stalowe konstrukcje wiat przystankowych, a na miejscu cały czas pracują fachowcy oraz ciężki sprzęt. Finał renowacji nastąpi prawdopodobnie w październiku.

Czytaj również: Remont placu manewrowego przy Dworcu MDA w Nowym Sączu! Zobacz postępy [ZDJĘCIA]

Pierwszy etap prac obejmował remont nawierzchni placu manewrowego od strony Placu Dąbrowskiego, a w konsekwencji została tam przeniesiona część przystanków autobusowych.

Obecnie trwają prace w drugiej części placu. Wydzielonych zostało tam kilka peronów oraz zamontowane zostały stalowe konstrukcje wiat, które będą zadaszone. Remontowany jest również chodnik w ciągu ul. Staszica. Na miejscu pracuje ekipa budowlana oraz ciężki sprzęt, prace posuwają się systematycznie do przodu. Odnowiona zostanie także ul. Plac Dąbrowskiego wraz z chodnikiem. Planowy termin zakończenia prac to jesień 2018 roku.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Prowincja !!!
    Dworzec autobusowy powinien byc umiejscowiony w poblizu dworca PKP tworząc multimodalne centrum przesiadkowe !!!
    Nowy Sącz to ostatni zaścianek, gdzie pasażerowie biegaja kilka kilometrów z walizkami pomiędzy dworcami !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.