Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeckie Forum Aktywnych Mam w Wyższej Szkole Biznesu

0 80

W najbliższą sobotę (26 maja) przypada Dzień Matki i dlatego Klub Aktywnych Mam działający na terenie Nowego Sącza przygotował coś specjalnego z tej okazji. W Wyższej Szkole Biznesu przy ul. Zielonej w Nowym Sączu na mamy czekać będą trzy panele tematyczne, ciekawe rozmowy, spotkania ze specjalistami oraz atrakcyjne nagrody.

 

Czytaj również: Gala Przedsiębiorczości Młodzieżowej w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

 

W sobotę (26 maja) od godz. 10:00 do 16:00 w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu odbędą się debaty dla aktywnych mam dotyczące: ciała, duszy i umysłu. Panele tematyczne poprowadzą: dr Anna Budzyńska – ginekolog, Monika Rzepka – fizjoterapeuta, Pan Tabletka – farmaceuta i bloger, Katarzyna Kuzak – psycholog i coach, a także Sabina Wiercioch – psycholog i terapeuta TSR. Na mamy czekają również inne atrakcje.

Uczestnictwo w I Sądeckim Forum Aktywnych Mam jest całkowicie bezpłatne, a organizator (Stowarzyszenie Klub Aktywnych Mam) serdecznie zaprasza do licznego w nim udziału.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ryszard Nowak – prezydent Nowego Sącza.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.