Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spotkania pod hasłem „Z rozszczepem przez świat” [ZDJĘCIA]

0 157

Już po raz drugi odbyły się zajęcia pod hasłem „Z rozszczepem przez świat”. Są one organizowane dla dzieci nie tylko z rozszczepem kręgosłupa, ale także dla tych, które borykają się z innymi chorobami. Z małymi Sądeczanami spotkał się już m.in. Tomasz Kowal.

 

Czytaj również: Przemarsz ulicami Nowego Sącza „Autyzm na całe życie” już wkrótce

 

7 kwietnia miały miejsce pierwsze zajęcia pod hasłem „Z rozszczepem przez świat”, a gościem specjalnym był Tomasz Kowal. Strongman opowiadał dzieciom, że ciężką pracą można wiele uzyskać oraz że wierzy w nich.

– Zajęcia organizuję sama, robię to, bo mam synka na wózku inwalidzkim. W zajęciach mogą brać udział wszystkie dzieci poruszające się na wózkach, nie tylko z rozszczepem kręgosłupa, ale również z innymi chorobami. Zajęcia są darmowe, a uczestnicy mogą liczyć na poczęstunek, loterie fantowe, tańce, czy różne zabawy. Chcę, żeby dzieci wiedziały, że to, że poruszają się na wózku, to nie wyklucza ich z bycia szczęśliwym – opowiada Kinga Wiewióra, organizatorka zajęć.

Kolejne spotkanie odbyło się 9 kwietnia, kiedy to dzieci dostały zaproszenie od szefa kuchni w restauracji Manufaktura – Grill House przy ul. Nadbrzeżnej na mini festyn integracyjno-charytatywny. – Główną atrakcją było malowanie z panem Lesławem sprejami. Każde dziecko mogło namalować sobie swój obraz i zabrać go do domu. Nasza grupa dostała piękny prezent w postaci graffiti na jednej ze ścian znajdujących się na Miasteczku Rowerowym z naszym mottem – mówi organizatorka.

Oprócz tego dzieci mogły zobaczyć pokaz walki wykonany przez Roberta Ruchałę i wziąć udział w darmowej loterii fantowej. – Chciałam także podziękować wychowawczyni mojego synka z SP nr 2 im Królowej Jadwigi za przyjęcie zaproszenia. Klasa 0A miała okazję pobawić się i spędzić czas z dzieciakami, które poruszają się na wózkach. Myślę, że wszystkim ten dzień się podobał – dodaje Kinga Wiewióra.

W najbliższym czasie planowane są kolejne spotkania.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.