Portal informacyjny | Nowy Sącz

Teatralia odbyły się na płycie sądeckiego rynku [ZDJĘCIA]

0 120

Już po raz dziewiąty Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zorganizował Sądeckie Spotkania Artystyczne „Teatralia”. W tym roku w przeglądzie wzięło udział dwanaście grup teatralnych, które mogły zaprezentować się na sądeckim rynku.

 

Czytaj również: Na sądeckim rynku odbyło się wielkie rodzinne rysowanie [ZDJĘCIA]

 

– Teatralia to forma teatru w plenerze. Przegląd skierowany jest do grup teatralnych z przedszkoli, szkół podstawowych oraz różnych ośrodków działających na terenie Nowego Sącza. Głównym celem imprezy jest popularyzacja teatru słowa z wykorzystaniem elementów małych scenicznych, stroju, gry teatralnej i rekwizytu. Wszyscy uczestnicy otrzymują słodkie upominki oraz dyplomy. Nie ma wygranych ani przegranych. Dla grup teatralnych przygotowane zostały pamiątkowe puchary – powiedziała Anna Łukasik, pomysłodawca i koordynator Sądeckich Spotkań Artystycznych „Teatralia”.

Honorowy patronat nad Sądeckimi Spotkaniami Artystycznymi „Teatralia” objął Ryszard Nowak – prezydent miasta Nowego Sącza. Organizatorkami imprezy na sądeckim rynku (od początku) są: Lidia Kowalczyk i Anna Łukasik z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.