Portal informacyjny | Nowy Sącz

Topowy youtuber o Nowym Sączu: to jedno z najniebezpieczniejszych miast w Polsce!

2 7 203

Jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów, publikujący swoje filmy na kanale Topowa Dycha, który posiada ponad 900 tysięcy subskrypcji, postanowił sporządzić ranking najniebezpieczniejszych polskich miast. Znalazł się w nim również Nowy Sącz, który uplasował się na miejscu siódmym. Film w ciągu zaledwie trzech dni obejrzało już ponad pół miliona osób.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: W foliowym worku wyrzuciła szczenię do śmietnika. Było -20 stopni Celsjusza!

 

O tym, że stolica Sądecczyzny pojawia się w podobnych rankingach, wiadomo od lat. Niechlubna statystyka liczby przestępstw przypadających na tysiąc mieszkańców plasuje Nowy Sącz najczęściej w pierwszej dziesiątce najbardziej niebezpiecznych polskich miast. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, opublikowanych w 2017 roku, popełniono u nas 50 przestępstw na tysiąc mieszkańców przy wykrywalności na poziomie 80 procent. To sprawiło, że Nowy Sącz znalazł się na piątym miejscu tuż za Wałbrzychem, Katowicami, Legnicą i Sopotem, gdzie wykrywalność przestępstw wynosi jedyne 55 procent.

W rankingu przedstawionym kilka dni temu na kanale Topowa Dycha w serwisie Youtube, Nowy Sącz zajął siódme miejsce. Jak podkreślił jego autor, zestawienie powstało na podstawie różnych źródeł. Youtuber wskazuje, że najczęściej w Nowym Sączu dochodzi do przestępstw kryminalnych związanych z narkotykami czy pobiciami ze szczególnym okrucieństwem. W materiale przytoczono również przykład Dawida D., hiphopowca z Nowego Sącza, którego oskarżono o usiłowanie zabójstwa i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym.

[Zobacz wideo]

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
2 Komentarze
  1. aqqa pisze

    tylko sie smiac , ze jest tu nowy sacz… i to w 2014….w 2006/7/8/ wtedy mozna bylo powiedziec , ze Sacz byl niebezpieczny….jak ktos tu szuka guza to go znajdzie jak wszedzie ….chodzenie w NIEZNANE miejsca o poznych godzinach to 100% szansa na guza. Jest pelno innych niebiezpieczniejszych miast autor jak zwykle statystyki wzial ze „stronek” (oczywiscie autor filmiku) Poznan,Lodz,Wroclaw,Warszawa,Katowice,Chorzow,Bytom,Radom,Gdynia,Gdansk….a gdzie reszta jak tu mozna bylo w ogole Nowy Sacz wpisac.

  2. keisyr pisze

    Po godzinie 18.00 miasto jest wymarłe ! Rządzą przestępcy ! Tak sie dzieje w miastach poniżej 100 tys mieszkańców

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl