Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trwa procedura przetargowa na Park Rekreacji Przestrzennej

3 476

Jak już informowaliśmy wkrótce zamiast Miasteczka Rowerowego przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu powstanie Małopolski Park Rekreacji Przestrzennej ze strefą rekreacyjną i skateparkiem. Inwestycja ta ma kosztować około 2 mln złotych, a procedura przetargowa już jest w toku.

 

Czytaj również: Prace przy budowie Mostu Heleńskiego postępują [Zdjęcia]

 

W minionym roku informowaliśmy, że w miejscu Miasteczka Rowerowego przy ul. Nadbrzeżnej ma powstać Małopolski Park Rekreacji Przestrzennej. Projekt kosztuje blisko 2 mln złotych, wg wstępnej wyceny, z czego 1,08 mln złotych to środki pozyskane z Urzędu Marszałkowskiego w wyniku konkursu – wyjaśniał w lipcu ubiegłego roku Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza.

Procedura przetargowa w trybie zaprojektuj i wybuduj, która ruszyła w grudniu 2017 roku, trwa. – Będziemy się starać, aby park został otwarty jak najszybciej. Dzisiaj nie możemy podać żadnych szczegółów. O terminach będziemy mogli mówić dopiero po rozstrzygnięciu procedury przetargowej – zaznaczał w tym tygodniu Paweł Badura, dyrektor MOSiR w Nowym Sączu. – Pracujemy, aby inwestycja była zrealizowana jak najszybciej i jak najlepiej – dodał Bogusław Kmak, wicedyrektor MOSiR.

Przypominamy, że Małopolski Park Rekreacji Przestrzennej będzie podzielony na strefy. Pierwsza z nich to skatepark dla jeżdżących na deskorolkach czy rowerach. Druga strefa to część rekreacyjna z konstrukcjami linowymi do wspinaczki, a kolejna to oczywiście miasteczko rowerowe. W obszar parku włączona zostanie także siłownia plenerowa znajdująca się obecnie poza jego granicami.

Całość ma funkcjonować jako miejsce dla każdego, aby dorośli, młodzież i dzieci mogli spędzać tam czas – zaznacza dyrektor MOSiR, Bogusław Kmak i dodaje: – to będzie wyjątkowe miejsce, ponieważ takich parków w Małopolsce jest niewiele. Mam nadzieję, że będzie to atrakcyjne miejsce nie tylko dla Sądeczan, ale także dla przyjezdnych.

 

 

MK
Fot. MK, archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
3 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Czy w Parku będą toalety ?

 2. keisyr pisze

  Czy będzie monitoring Parku ?

  1. Anba pisze

   Czy będą suszarki?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl