Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Wielkanocna pomoc potrzebującym” już ruszyła!

0 125

Grupa „My kochamy Nowy Sącz” zajmuje się przede wszystkim organizowaniem różnego rodzaju zbiórek na rzecz potrzebujących mieszkańców Nowego i Starego Sącza. Po akcji mikołajkowej przyszedł czas na akcję wielkanocną. Potrwa ona do 12 kwietnia.

Czytaj również: W pożarze stracili wszystko! Trwa zbiórka na wykończenie ich nowego domu [ZDJĘCIA]

– Organizujemy kolejną już akcję społeczną. Świąteczna kampania będzie trwała około dwóch miesięcy, a jej nazwa to: „Wielkanocna pomoc potrzebującym”. Rozpoczyna się ona już teraz, a potrwa do 12 kwietnia. Będziemy prowadzić ogromną zbiórkę począwszy od żywności czyli napoi, słodyczy, produktów długoterminowych: kasze, makarony, oleje, konserwy itd., a skończywszy na podstawowych środkach higieny osobistej i czystości – powiedział Maciej Rogóż, koordynator projektu z Grupy „My kochamy Nowy Sącz” oraz wiceprezes Stowarzyszenia Beskidzka Inicjatywa Społeczna.

Punkty zbiórek to wszystkie instytuty Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu: Instytut Ekonomiczny, Zdrowia, Kultury Fizycznej, Pedagogiczny, Języków Obcych. Będą tam specjalne kosze oznaczone logo Grupy „My kochamy Nowy Sącz”. W Starym Sączu produkty różnego rodzaju będzie można przynosić do: Galerii pod Piątką – Rynek 5. Punkty usytuowane są w ogólnodostępnych miejscach.

– Zachęcamy do dzielenia się żywnością oraz chemią z potrzebującymi. Produkty trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Nowy Sącz oraz Stary Sącz – powiedziała Anna Pych, koordynatorka akcji oraz prezes Fundacji „Będzie Dobrze” ze Starego Sącza.

Jest wielu podopiecznych Fundacji „Będzie Dobrze” oraz różnych innych, do których zostanie skierowana pomoc. Grupa „My kochamy Nowy Sącz” stara się również docierać do ubogich rodzin na terenie Nowego i Starego Sącza. Organizatorzy serdecznie zachęcają do czynnego włączenia się w akcję na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik, Caritas Diecezji Gliwickiej (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.