Portal informacyjny | Nowy Sącz

Włącz się w wielką wielkanocną pomoc potrzebującym!

0 95

Grupa „My kochamy Nowy Sącz” oraz Fundacja „Będzie Dobrze” organizują wspólną wielkanocną zbiórkę darów dla potrzebujących. Potrwa ona aż do 12 kwietnia, a rzeczy trafią do osób z terenu miasta Nowego Sącza i okolic.

Czytaj również: „Wielkanocna pomoc potrzebującym” już ruszyła!

– Zachęcam do dalszej pomocy. Już teraz mamy nieco darów dla potrzebujących, ale został jeszcze cały miesiąc. Bardzo dziękuję ludziom, którzy już dołączyli do akcji i nas wspierają – podkreślił Maciej Rogóż, koordynator projektu z Grupy „My kochamy Nowy Sącz” oraz wiceprezes Stowarzyszenia Beskidzka Inicjatywa Społeczna.

„Wielkanocna pomoc potrzebującym” ma na celu obdarowanie najbardziej potrzebujących ludzi z naszego miasta i okolic oraz podopiecznych fundacji, stowarzyszeń i organizacji Grupy „My kochamy Nowy Sącz”. Kampania jest już na półmetku, a dary są systematycznie odbierane. Można przynosić: żywność, napoje, słodycze, produkty długoterminowe, kasze, makarony, oleje i konserwy, a także podstawowe środki higieny osobistej i czystości.

Punkty zbiórek to wszystkie instytuty Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Galeria pod Piątką w Starym Sączu. Znajdują się tam specjalne kosze oznaczone logo Grupy „My kochamy Nowy Sącz”, gdzie można składować różnego rodzaju produkty.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Maciej Rogóż (koordynator projektu)
Fot.: Fundacja Będzie Dobrze, Klaudia Kulak

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl