Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wzrasta zainteresowanie ubezpieczeniem samochodów klasycznych

0 165

Wzrost zainteresowania samochodami zabytkowymi na rynku motoryzacyjnym zwiększa konkurencyjność wśród ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Sprawdźmy, czy warto być właścicielem auta zabytkowego z punktu widzenia klienta agencji ubezpieczeniowej.

W posiadaniu samochodu zabytkowego można doszukiwać się ekskluzywnego hobby. Przywrócenie świetności pojazdowi wycofanemu z produkcji wiele lat temu wiąże się z godzinami ciężkiej pracy oraz często ogromnymi nakładami finansowymi. Mimo tych niedogodności, na terenie Europy odnotowano w roku 2015 aż 1,5 mln posiadaczy aut zabytkowych, natomiast w Polsce było ich przeszło 50 tysięcy (źródło: portal gielda-inwestora.pl).

Prestiżowe oferty ubezpieczeniowe
Podążając za oczekiwaniami klientów, przedstawiciele europejskich firm ubezpieczeniowych prześcigają się w tworzeniu oryginalnych ofert. Przykładem może być firma Lancaster Insurance zwracająca szczególną uwagę na zmienność oczekiwań grupy docelowej. Ubezpieczyciele trafiają w sedno, zakładając, że samochód zabytkowy ma dla właściciela największą wartość w wymiarze pozafinansowym. Odnosząc się do tego aspektu, agencje ubezpieczeniowe poszerzają swoje podstawowe oferty o składniki ubezpieczenia dodatkowego. Oferty te zawierają również szeroki pakiet zniżek dla osób należących do różnych klubów samochodów zabytkowych.

Dwie strony medalu
Krótkoterminowość ubezpieczenia OC dedykowanego samochodom zabytkowym wydaje się być uprzejmym ukłonem w stronę klienta, gdyż można zawrzeć umowę nawet na zaledwie 30 dni. Trochę inaczej wygląda sytuacja na polskim rynku w zakresie dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń, np. Autocasco. Tu właściciele klasyków spotykają się nierzadko z wysokimi cenami, a nawet niemożnością skorzystania z AC już po przekroczeniu wieku 10 lat od daty produkcji. Dobrym rozwiązaniem podobnych problemów na rynku brytyjskim jest oferta ubezpieczenia Classic Car Insurance UK (https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/), która pozwala stworzyć indywidualnie dostosowane warunki umowy łącząc w pakiety OC oraz dodatkowe ubezpieczenia.

Przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej warto przeanalizować, na jakich korzyściach płynących z posiadanego ubezpieczenia najbardziej nam zależy i w jakim stopniu będziemy korzystać z naszego zabytkowego pojazdu. Pozwoli nam to rozpocząć negocjacje indywidualnej oferty z agentem ubezpieczeniowym. Najlepiej zapoznać się z ofertami różnych firm ubezpieczeniowych i wybrać tę najkorzystniejszą.

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.