Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zamontowano dodatkowe oświetlenie przy ul. Lwowskiej

0 174

Miejski Zespół ds. Zarządzania Energią w Nowym Sączu zainstalował dodatkowe oświetlenie na dwóch ruchliwych przejściach dla pieszych przy ul. Lwowskiej, nieopodal popularnej lodziarni prowadzonej przez Argasińskich.

Czytaj również: W ciągu ul. I Brygady zostanie zainstalowana sygnalizacja świetlna!

– Na miejscu odbyła się wizja lokalna z udziałem konserwatora oświetlenia miejskiego. Chodziło o to, żeby maksymalnie doświetlić wspomniane przejścia dla pieszych. Po ustaleniach zwiększyliśmy moc oprawy oświetleniowej znajdującej się na słupie i dołożyliśmy dodatkowo jedną oprawę – poinformował Błażej Targosz z Zespołu ds. Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Mieczysław Gwiżdż, radny Rady Miasta Nowego Sącza i przewodniczący Zarządu Osiedla Barskie od dłuższego czasu zgłaszał problemy z oświetleniem przy ul. Lwowskiej. Zespół ds. Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza zareagował na interpelację radnego, a następnie przeanalizowano sytuację i wprowadzono oczekiwane przez mieszkańców zmiany.

Zwiększenie oświetlenia przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu wpłynie pozytywnie na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w jednym z najruchliwszych miejsc w mieście. Zespół ds. Zarządzania Energią na bieżąco monitoruje stan oświetlenia, a ponadto nadzoruje iluminację obiektów zabytkowych znajdujących się na terenie Nowego Sącza.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl