Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zebrali ponad siedem tysięcy dla Tomasza Brzeskiego!

0 507

Podczas akcji charytatywnej zorganizowanej w Miasteczku Galicyjskim udało się zebrać ponad siedem tysięcy złotych na rzecz Tomasza Brzeskiego. Podczas wydarzenia miał miejsce koncert oraz licytacja, na której wystawiono 27 przedmiotów.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Niebieski pochód na Dzień Autyzmu [ZDJĘCIA]

 

Akcja charytatywna na rzecz Tomka Brzeskiego została zorganizowana w sobotę 14 kwietnia w Miasteczku Galicyjskim.

– Terapia Tomka jest bardzo kosztowna i czasochłonna. Trzeba dowozić go do rehabilitantów, bo nie zawsze wszystko da się zrobić w domu. W Tomka przypadku nie ma jednak innej możliwości. Musi mieć wokół siebie specjalistów od psychologa po rehabilitantów różnych specjalności, bo to był uraz wielonarządowy – mówi Agnieszka Brzeska, żona sportowca.

Chcemy, żeby Tomek wrócił do sportu. Na zwykły rower jeszcze za wcześnie, a ponieważ Nowy Sącz kwitnie ścieżkami rowerowymi, więc chcemy przetrzeć szlaki, trochę zachęcić tych, którzy się wstydzą wyjść z domu i pokazać, że ktoś, kto chce jeździć, może to robić też na trzech kołach – dodaje żona Tomka Brzeskiego. Natomiast sportowiec zaznacza, że nogi ma mocne, więc szybko na nie wstał. – Nawet jeżdżę na rowerze stacjonarnym, ale na zewnątrz jeszcze nie, bo się boję nierówności – zaznacza Tomek.

Podczas sobotniej akcji charytatywnej miał miejsce koncert, a na licytację wystawiono 27 przedmiotów, w tym m.in. dzieła sztuki, książki o tematyce górskiej i sprzęt sportowy, czy pobyt weekendowy w Wiśle.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Krzysiek Pomaga Pomagać przy współpracy m.in. Urzędu Miasta Nowego Sącza, Muzeum Okręgowego, wielu firm i osób, które przekazały fanty na licytację. W ramach pomocy dla Tomasza Brzeskiego stowarzyszenie zorganizowało kilka akcji, z których łączny dochód to około 50 tysięcy złotych.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.