Portal informacyjny | Nowy Sącz

5 kilometrów sieci kanalizacji sanitarnej powstanie w Podolu-Górowej

0 47

Do końca listopada zostanie sporządzona dokumentacja projektowa rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Podole-Górowa w gminie Gródek nad Dunajcem. Koszt projektu to 84 tysiące złotych, a wykona go firma z Limanowej.

 

Czytaj również: W Przydonicy zostanie rozbudowana sieć kanalizacyjna

 

siedem firm złożyło oferty na realizację projektu rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Podolu-Górowej. W niedalekiej przyszłości powstanie 5 kilometrów sieci wraz z przyłączami. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Proinstal z Limanowej i to ona wykona dokumentację.

Przyłącza zostaną doprowadzone do ok. 72 budynków na terenie miejscowości Podole-Górowa. Koszt opracowania dokumentacji projektowej to prawie 84 tysiące złotych.

W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci. Informacje na temat realizowanych prac projektowych dostępne są w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel. 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Gródek nad Dunajcem
Fot.: UGiM Czerwionka-Leszczyny (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.