Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bieg z okazji dnia dziecka

0 616

10 czerwca 2018r. na stadionie sportowym w Nawojowej odbędzie się Integracyjny Dzień Dziecka pod hasłem: „Daj Dzieciom Uśmiech”. Impreza organizowana jest przez Fundację „GARDA” i Stowarzyszenie Nawojowska Grupa Wsparcia. Podczas wydarzenia wszystkie dzieci, zarówno zdrowe jak i niepełnosprawne będą miały okazję skorzystać z szeregu różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Imprezę rozpocznie charytatywny „Bieg po uśmiech” dla Kubusia Tuczyńskiego – dziewięciolatka, u którego zdiagnozowano guza ośrodkowego układu nerwowego, wodogłowie i nadciśnienie śródczaszkowe – podopiecznego Stowarzyszenia NGW.

Po biegu na dzieci czekać będą między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy, loteria fantowa, zabawy integracyjne, grillowanie, przejażdżka motocyklami, darmowe lody i napoje. Na scenie zaśpiewa finalista programu The Voice of Poland – Michał Szczygieł oraz zaprezentują się grupy akrobatyczne, muzyczne i taneczne.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Uroczyste otwarcie imprezy o godzinie 13.00 (zapisy dzieci na bieg od 12.30 )

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.