Portal informacyjny | Nowy Sącz

Blisko 4 miliony złotych na odbudowę zniszczonych dróg

0 56

Powiat Nowosądecki otrzymał promesę w wysokości 4 milionów złotych na odbudowę zniszczeń powodziowych, które miały miejsce w 2010 roku. Dzięki dofinansowaniu zostaną wyremontowane niektóre drogi na Sądecczyźnie.

 

Czytaj również: Przy szkołach w Jasiennej i Posadowej Mogilskiej powstaną sale gimnastyczne

 

– Otrzymaliśmy blisko 4 miliony złotych. To doskonała informacja dla mieszkańców gminy Rytro. Długo wyczekiwana przez nich inwestycja wreszcie dojdzie do skutku. Z przyznanych nam pieniędzy wyremontujemy także drogę we Florynce. Prace w obu miejscach ruszą niebawem – powiedział Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

Wśród zadań, które będą realizowane ze środków przyznanych z MSWiA znalazła się m.in. droga w Suchej Strudze, którą wody Popradu niemal całkowicie zniszczyły osiem lat temu.

Promesę z rąk Joachima Brudzińskiego, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Piotra Ćwika, wojewody małopolskiego odebrał wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.