Portal informacyjny | Nowy Sącz

Boisko wielofunkcyjne w Wojnarowej powstanie już wkrótce

0 57

Modernizacja boiska asfaltowego, które ulokowane jest w rejonie szkoły w Wojnarowej kosztować będzie ponad 406 tysięcy złotych. Po planowanym gruntownym remoncie, na miejscu starego pojawi się boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową. Prace powinny zostać zrealizowane do końca sierpnia.

 

Czytaj również: Hala sportowa w Korzennej powstanie do końca 2019 roku

 

Boisko asfaltowe o wymiarach 44 x 22 metry w miejscowości Wojnarowa w gminie Korzenna już wkrótce przejdzie gruntowną przemianę. Na miejscu starej, zniszczonej nawierzchni pojawi się nowa – poliuretanowa. Zainstalowane zostaną również bramki do piłki ręcznej, kosze do koszykówki oraz komplet słupków wraz z uchwytami, antenkami, naciągiem i siatką polipropylenową do gry w siatkówkę. Oprócz tego cały teren zostanie uporządkowany i odpowiednio zagospodarowany.

Boisko wielofunkcyjne w Wojnarowej przebuduje firma z Olkusza, a prace zgodnie z przyjętymi założeniami zostaną zrealizowane do końca sierpnia 2018 roku. Gmina Korzenna otrzymała dofinansowanie na ten ważny cel społeczny w kwocie ponad 194,5 tysiąca złotych, a szacunkowy koszt modernizacji obiektu to 406 tysięcy złotych.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Korzenna

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.