Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rozpoczęła się budowa chodnika w Marcinkowicach i Rdziostowie

0 145

W środę (7 marca) rozpoczął się ostatni etap budowy chodnika od Chomranic do Rdziostowa w gminie Chełmiec – łączna długość to 5,5 kilometra. Odcinek od Marcinkowic do Rdziostowa będzie mierzył 548 metrów, a inwestycja zostanie sfinalizowana w czerwcu.

Czytaj również: Siłownia zewnętrzna zostanie wybudowana w Klimkówce

Zadanie pn. „Budowa chodnika przy drodze powiatowej Limanowa – Chełmiec w miejscowościach Marcinkowice – Rdziostów w km 19+217-19+765” zgodnie z przyjętymi założeniami powinno zostać zrealizowane do końca czerwca. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 514 817,98 złotych. Środki finansowe na ten ważny cel społeczny w całości pochodzą z budżetu Gminy Chełmiec.

Ponadto w tym roku zostanie wykonane prawie 2 kilometry chodnika przy bardzo ruchliwej drodze powiatowej Biczyce Dolne – Gostwica, w miejscowościach Biczyce Dolne i Niskowa. Inwestycja zostanie zrealizowana we współpracy ze Starostwem Powiatowym.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Chełmiec

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.