Portal informacyjny | Nowy Sącz

Budynek na potrzeby LO w Grybowie będzie wkrótce gotowy

0 94

Prace budowlane i wykończeniowe przy rozbudowie budynku na potrzeby Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie posuwają się do przodu. Oprócz tego powstaje sala gimnastyczna z zapleczem. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca maja.

 

Czytaj również: Blisko 25 milionów na otwarcie nowych firm w subregionie sądeckim

 

– Planując powiatowe inwestycje zawsze staramy się, aby pozyskać środki zewnętrzne i nie obciążać nadmiernie budżetu. Cieszę się, że inwestycja w Grybowie dobiega końca i niebawem będziemy mogli otworzyć sale lekcyjne oraz salę gimnastyczną dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego – zaznaczył Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

Obecnie trwają prace wykończeniowe związane z malowaniem ścian i układaniem wykładzin. Niebawem zostanie również pomalowana elewacja, a roboty przy budowie nowej sali gimnastycznej również zbliżają się ku końcowi.

Urząd Marszałkowski przekaże na ten cel ponad 6 milionów złotych, Ministerstwo Sportu wypłaci 1,2 miliona złotych, natomiast z budżetu Powiatu zostanie przelane 1,5 miliona złotych. Planowany termin realizacji przedsięwzięcia to 31 maj 2018 roku.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.