Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dzień otwarty Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie

0 30

Dla gimnazjalistów uczestniczących w dniu otwartym Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie przygotowane zostały specjalne atrakcje. Na uczniów czekały m.in. mydełka wyprodukowane z oliwy z oliwek, smalcu i oleju kokosowego oraz pokazy carvingu.

Czytaj również: W Niskowej powstanie nowoczesne centrum rekreacyjne

Z ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie zapoznali się trzecioklasiści z gimnazjów w: Krynicy-Zdroju, Muszynie, Powroźniku oraz Tyliczu. Po pracowniach zainteresowanych oprowadzili uczniowie szkoły, którzy mieli na sobie nietypowe kreacje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy carvingu w wykonaniu uczennic Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. W pracowni chemicznej uczestnikom wręczone zostały mydełka z oliwy z oliwek, smalcu i oleju kokosowego, które zostały wyprodukowane podczas pokazów. Gimnazjaliści brali udział w quizach z języka angielskiego i niemieckiego, żonglowali i układali kostkę Rubika na czas oraz uczestniczyli w ciekawych zajęciach fotograficznych.

Umowa patronacka z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie daje możliwość udziału w wykładach i zajęciach laboratoryjnych na uczelni, w której co roku uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół walczą w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.