Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Korzenna: Wodociąg w Trzycierzu rozbudowany

0 44

Prace przy rozbudowie wodociągu w Trzycierzu zostały sfinalizowane przed planowanym terminem, a konkretnie kilka tygodni wcześniej. Wybudowano 700 metrów sieci.

 

Czytaj również: Korzenna: Akcja edukacyjna czy straszak na kierowców? „Metalowi ludzie” znikną z poboczy!

 

Zgodnie z przyjętym harmonogramem Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „Korzenna” pod koniec maja miało zakończyć prace przy rozbudowie sieci wodociągowej w Trzycierzu.

700 metrów nowej sieci zostało wykonane i nie ma przeszkód, by do wodociągu podłączano nowe budynki. Obok domów mieszkalnych z tej możliwości skorzysta na pewno Szkoła Podstawowa w Trzycierzu, która na tę inwestycję czekała od lat. Wodociągowa sieć rozwiąże problem dostaw wody do szkoły, która do tej pory korzystała z własnej studni. Nie dość, że wiązały się z tym relatywnie duże koszty, to jeszcze często wody w studni brakowało.

Wodociąg doprowadzono już do samego budynku, a w najbliższych dniach Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „Korzenna” wykona także niezbędne instalacje wewnętrzne, umożliwiające korzystanie na co dzień z dostaw wody z Sądeckich Wodociągów.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Korzenna
Fot.: UG Sadlinki (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.