Portal informacyjny | Nowy Sącz

List do redakcji w związku z zakorkowanym Chełmcem

0 635

Wójt Gminy Chełmiec bardzo lubi rankingi. Teraz ma szanse na zdobycie 1 miejsca w dwóch konkurencjach: na najbardziej „zakorkowaną” gminę i na najbardziej zanieczyszczone powietrze szczególnie w centrum Chełmca. Obie sprawy łączą się ściśle ze sobą. Ogromna ilość samochodów osobowych i ciężarowych stojących w korkach wytwarza bardzo dużo spalin. Wszyscy stojący w korkach „oszczędzają” paliwo, które nota bene właśnie podrożało. Zanieczyszczanie powietrza przez spaliny samochodowe doskonale wpisuje się w program rządowy dotyczący zmniejszenia emisji spalin. Brawo Panie Wójcie.

Czytaj również: Rafał Kmak: Szynobus w każdej chwili może rozpocząć kursy do Marcinkowic [OŚWIADCZENIE]

Mieszkańcy gminy stojąc w gigantycznych korkach uczą się cierpliwości, ale ona (mam nadzieję, że szybko) się wyczerpie. Nie będę tutaj powtarzała wszystkich spraw dotyczących problemów komunikacyjnych, spowodowanych m. in. przez blokowanie przez Pana Wójta przedłużenie trasy szynobusów do Marcinkowic, a nawet do Klęczan. Powodują one nie tylko problemy z dotarciem do miejsc pracy, dystrybucją towarów, dotarciem do głównych urzędów czy banków, znajdujących się w Nowym Sączu, ale są zagrożeniem dla życia i zdrowia mieszkańców gminy.

Czytaj również: Będzie szynobus na linii Nowy Sącz – Stary Sącz – Rytro [ROZKŁAD JAZDY]

Ja tu piszę o postanowieniach Pana Wójta, ale gdzie są radni? Dlaczego, prócz kilku osób, nikt nie sprzeciwstawi się, szkodliwym dla wszystkich mieszkańców gminy, decyzjom wójta. Państwo Radni i Panie Wójcie zostaliscie wybrani przez mieszkańców gminy i powinniście działać dla ich dobra. Pamiętajcie,że ze swoich działań zostaniecie rozliczeni.

List nadesłany przez czytelniczkę, fot.: #korkiNowySącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.