Portal informacyjny | Nowy Sącz

Na rondzie pod prąd, a jak trzeba to i po chodniku, czyli zdolności sądeckich kierowców [WIDEO]

0 2 503

Na Facebooku od kilku tygodni funkcjonuje profil „Sądeckie drogi”, na którym co jakiś czas pojawiają się nagrania wideo z wyczynami drogowymi sądeckich kierowców. Profil już teraz cieszy się sporą popularnością, ale nie ma się czemu dziwić – jazda pod prąd na rondzie czy po chodniku tak samo śmieszą, jak i przerażają internautów.

 

Czytaj również: Wypadek w Paszynie! Cztery osoby ranne [ZDJĘCIA]

 

Nagrałeś rejestratorem samochodowym niebezpieczną, śmieszną lub chamską sytuację na sądeckich drogach? Wyślij film do nas a opublikujemy go – czytamy na Facebookowym profilu „Sądeckie drogi”. Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać. Na profilu w ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiło się kilka filmów z wyczynami sądeckich kierowców. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich:

Więcej na profilu Sądeckie drogi

Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. Sądeckie drogi | FB

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.