Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy chodnik z kostki betonowej powstanie w Rąbkowej

0 62

Przetarg na nowy chodnik przy drodze powiatowej w Rąbkowej (gmina Łososina Dolna) został rozstrzygnięty. Koszt inwestycji to 160 tysięcy złotych, a prace potrwają do lipca.

Czytaj również: Rozpoczęła się budowa chodnika w Marcinkowicach i Rdziostowie

W ramach zadania wykonany zostanie chodnik z kostki betonowej o długości 212 mb. Starosta Powiatu Nowosądeckiego Marek Pławiak oraz Stanisław Golonka, wójt Gminy Łososina Dolna uważają, że po wybudowaniu nowego chodnika w Rąbkowej będzie na pewno bezpieczniej i wygodniej zarówno dla pieszych jak i kierowców. Prace już się rozpoczęły, a efekty będzie można oglądać prawdopodobnie w lipcu.

Środki finansowe na realizację inwestycji pochodzą z budżetów: Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz Gminy Łososina Dolna. Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi 160 tysięcy złotych, a wykonuje je Wielobranżowe Przedsiębiorstwo „JANDA” z Mszany Dolnej.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Łososina

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.