Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ponad 3 miliony złotych na stabilizację osuwisk w Grybowie i Łazach Brzyńskich

0 89

Powiat Nowosądecki otrzymał promesę z rąk wojewody małopolskiego Piotra Ćwika na stabilizację dwóch osuwisk, a konkretnie: w Grybowie i Łazach Brzyńskich. Wysokość dotacji to ponad 3 miliony złotych, a inwestycje powinny być zrealizowane w tym roku.

Czytaj również: Przy drodze Witowice Dolne – Rożnów powstaje chodnik

– Od długiego czasu wraz ze starostą Markiem Pławiakiem staraliśmy się o uzyskanie pieniędzy zewnętrznych na te inwestycje i teraz się udało. Otrzymaliśmy środki z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Bardzo mnie cieszy ta decyzja. Dziękuję ministrowi spraw wewnętrznych i administracji oraz wojewodzie małopolskiemu Piotrowi Ćwikowi. Podczas powodzi w 2010 roku droga wojewódzka Grybów – Krynica została całkowicie zalana. Mieszkańcy korzystali więc z ulicy Węgierskiej jako jedynego alternatywnego połączenia – powiedział Antoni Koszyk, wicestarosta nowosądecki.

Promesa obejmuje sfinansowanie stabilizacji i zabezpieczenia osuwiska wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1572 Grybów – Krużlowa Niżna (ul. Węgierska w miejscowości Grybów) na dwóch odcinkach oraz stabilizację i zabezpieczenie osuwiska wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1537 Gołkowice Górne – Łazy Brzyńskie (w miejscowości Łazy Brzyńskie). Wysokość dofinansowania stanowi 80% inwestycji i wynosi 3.255.000 złotych.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.