Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przy szkołach w Jasiennej i Posadowej Mogilskiej powstaną sale gimnastyczne

0 57

Gmina Korzenna otrzymała blisko 2,2 miliona złotych dofinansowania na budowę nowych sal gimnastycznych przy szkołach w miejscowościach: Jasienna oraz Posadowa Mogilska.

 

Czytaj również: Korzenna: Akcja edukacyjna czy straszak na kierowców? „Metalowi ludzie” znikną z poboczy!

 

Gmina Korzenna ubiegała się o wsparcie z programu realizowanego przez województwo małopolskie na realizację projektu „Aktywizacja mieszkańców obszaru rewitalizacji, w tym szczególnie dzieci i młodzieży szkolnej, poprzez rozbudowę istniejących budynków szkół podstawowych w Jasiennej i Posadowej Mogilskiej o infrastrukturę sportową”. Wniosek uzyskał pozytywną opinię i znalazł się wśród przedsięwzięć, które otrzymają dofinansowanie.

W Jasiennej zostanie wybudowana sala gimnastyczna o wymiarach 12 na 24 metry wraz z zapleczem szatniowym, będzie ona połączona z budynkiem szkoły przewiązką i korytarzem.

W Posadowej Mogilskiej powstanie mniejsza sala wielofunkcyjna z zapleczem szatniowym, a projekt umożliwia ewentualną rozbudowę sali gimnastycznej.

Obecnie Szkoła Podstawowa w Jasiennej ma do dyspozycji prowizoryczną salę gimnastyczną, natomiast zajęcia z wychowania fizycznego w Posadowej Mogilskiej odbywają się w holu.

Przetarg na realizację przedsięwzięć zostanie ogłoszony już wkrótce. Całkowita wartość projektu to ponad 2,9 miliona złotych, natomiast pozyskane dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego wynosi 2,2 miliona złotych.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Korzenna

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.