Portal informacyjny | Nowy Sącz

Śnieżny dinozaur zapoczątkował zimowy konkurs w Muszynie

0 110

Triceratops, który został wykonany ze śniegu przez rodzinę Świętach wraz z przyjaciółmi, wzbudził w sieci spore zainteresowanie, a jego zdjęcia cieszą się dużą popularnością. W związku z entuzjazmem mieszkańców Urząd Miasta i Gminy Muszyna postanowił ogłosić konkurs na najciekawszą figurę śnieżną lub lodową w gminie.

 

Czytaj również: W pożarze stracili wszystko! Trwa zbiórka na wykończenie ich nowego domu [ZDJĘCIA]

 

Śnieżną rzeźbą triceratopsa, która stanowi niebywałą podobiznę roślinożernego dinozaura z okresu późnej kredy, wzbudziła spore zainteresowanie. Została ona wykonana przez rodzinę Świętach wraz z przyjaciółmi w Muszynie, a w skład ekipy budowniczych weszli: Gabrysia Świętach, Michał Świętach, Karolek Świętach, Milenka Górecka, Dawidek Dzikowski, Nesia Dzikowska, a głównym rzeźbiarzem był Marek Świętach.

Pomysł szybko spotkał się z entuzjazmem mieszkańców. Został już ogłoszony przez nas konkurs na najciekawszą figurę śnieżną lub lodową w gminie. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wysłać zdjęcie stworzonej figury wraz z opisem jej lokalizacji na adres konkurs@muszyna.pl do administratorów profilu Facebooka Muszyna w Necie – komentuje Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

Jak informują organizatorzy konkursu, trzy najciekawsze prace ocenione przez jury zostaną nagrodzone, a prace konkursowe można nadsyłać do 15 marca 2018 r.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: UMIG Muszyna

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.