Portal informacyjny | Nowy Sącz

Szkoła w Librantowej włączyła się w akcję dla bezdomnych

0 15

Uczniowie szkoły w Librantowej po raz drugi uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji pomocy bezdomnym. W ramach przedsięwzięcia młodzież przygotowała dania obiadowe i deser.

 

Czytaj również: Przy szkołach w Jasiennej i Posadowej Mogilskiej powstaną sale gimnastyczne

 

W kampanię charytatywną na rzecz osób bezdomnych szczerze zaangażowały się uczennice II klasy gimnazjum w Librantowej, które przygotowywały posiłki. Akcja została przeprowadzona w siedzibie firmy Vorwek przy ul. Krańcowej w Nowym Sączu.

Zostały przyrządzone takie potrawy jak: zupa ogórkowa, pulpety w sosie pomidorowym z kaszą gryczaną, dwa rodzaje surówek, a na deser jabłecznik. Łącznie wydano 85 obiadów.

Inicjatorką oraz osobą odpowiedzialną za akcję pomocy bezdomnym jest Paulina Witek.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: UG Chełmiec

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.