Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Wraca zima z mrozami do -16 stopni!

0 3 182

Choć mamy obecnie jedne z najcieplejszych dni tegorocznej, kalendarzowej zimy to jednak to nie koniec mrozów. W najbliższy weekend zima powróci do południowej Polski, przynosząc kilkunastostopniowe mrozy  i opady śniegu. Wszystko wskazuje na to, że na wiosnę sobie jeszcze poczekamy.

 

Czytaj również: Sprawdź, gdzie tym razem wyłączą prąd na Sądecczyźnie!

 

Niedawno publikowaliśmy informację o zagrożeniu związanym z topniejącą krą na Dunajcu, a także ostrzeżenie o roztopach, co wiązało się ze wzrostem temperatury. To jednak nie koniec zimy – ostrzegają pod publikowanymi modelami numerycznymi fora pogodowe.

Tworzone modele numeryczne, które pokazują, jak w najbliższych dniach może rozwinąć się sytuacja pogodowa, zwiastują powrót zimy. Masy zimnego powietrza napłyną nad południową Polskę, powodując spadek temperatury nawet do -16 stopni oraz przyniosą opady śniegu. Zatem, kto nie zmienił opon na letnie, niech się jeszcze wstrzyma – zima wciąż za pasem!

 

 

 

MK
Fot.: MK (archiwum)
Źródło: Wxcharts, Meteoprog

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl