Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Przydonicy zostanie rozbudowana sieć kanalizacyjna

0 34

Dokumentacja projektowa budowy sieci kanalizacyjnej w miejscowości Przydonica, w gminie Gródek nad Dunajcem powstanie w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy. Firma AKVO Sp. z o.o. z Wrocławia zaoferowała najlepsze warunki realizacji zamówienia.

 

Czytaj również: Gmina Korzenna: Wodociąg w Trzycierzu rozbudowany

 

Projekt kanalizacji w Przydonicy zrealizowany zostanie za blisko 115 tysięcy złotych przez firmę z Wrocławia. Oferta uzyskała największa liczbę punktów, a przy okazji była najtańsza i dlatego została w konsekwencji wybrana.

Pracownicy firmy AKVO Sp. z o.o. z Wrocławia po podpisaniu umowy wyruszyli w teren, aby jak najszybciej zaproponować najbardziej optymalne technicznie i ekonomicznie rozwiązania projektowe. W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci.

Szczegółowe informacje na temat realizowanych prac projektowych można uzyskać w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel.: 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Gródek nad Dunajcem
Fot.: UG Dębno (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.