Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po wakacjach ruszy przetarg na łącznik obwodnicy północnej i zachodniej

1 349

Obwodnica zachodnia została oddana do użytku Sądeczan ponad dwa lata temu w grudniu 2015 roku, a niecałe pół roku wcześniej w sierpniu 2015 oddano do użytku obwodnicę północą. Dzisiaj (12 lutego) Wiesław Janczyk potwierdził grudniową informację: przetarg na łącznik zostanie rozpisany po wakacjach.

 

Czytaj również: Przetarg na most w Kurowie już w marcu!

 

Obwodnica północna i zachodnia, oddane do użytku ponad dwa lata temu spełniają swoją funkcję, zmniejszając ilość pojazdów przejeżdżających przez Nowy Sącz. Jak informował w grudniu Wiesław Janczyk, drogi te mają  zostać połączone, a przetarg na inwestycję ma zostać rozpisany jeszcze w tym roku.

Mam potwierdzenie, że po wakacjach, na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku ruszy przetarg na łącznik pomiędzy obwodnicą północną i zachodnią. Będziemy mieli wszystkie dokumenty – informował dzisiaj Wiesław Janczyk, Minister Finansów potwierdzając to, co mówił w grudniu 2017 odnośnie tej inwestycji.

MK
Fot. MK, archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. Józef Wilk pisze

    Bzdury!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.