Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zatańczyła na tafli Jeziora Rożnowskiego. Obejrzało ją prawie 30 tysięcy osób! [WIDEO]

0 4 187

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie wideo przedstawiające tajemniczą dziewczynę, która tańczy na łyżwach na tafli zamarzniętego Jeziora Rożnowskiego. Zachwyceni internauci dzielili się filmem na profilach społecznościowych, dzięki czemu został od odtworzony już prawie 30 tysięcy razy!

 

Czytaj również: Dziewczyny w bikini na krynickim stoku narciarskim, czyli Splash 2018! [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Tajemnicza łyżwiarka to Aleksandra Jankowska z Limanowej. Jak sama przyznaje, łyżwiarstwo to jej hobby i nie trenuje zawodowo tej dyscypliny. Na co dzień korzysta z lodowisk w swojej okolicy, jednak na potrzeby nagrania wybrała przepiękną scenerię Jeziora Rożnowskiego na Sądecczyźnie.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. wideo: YouTube

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.