Portal informacyjny | Nowy Sącz

Damian Tyczyński walczy o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

0 202

Przedstawiamy sylwetki sportowców nominowanych do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku. Kolejnym kandydatem jest Damian Tyczyński – hokeista, wychowanek KTH Krynica, zawodnik zespołu HK Spisska Nova Ves oraz młodzieżowy reprezentant Polski.

Czytaj również: Klemens Ogórek w finale Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku

– Sport tak naprawdę jest sensem mojego życia, uczy mnie bardzo dużo rzeczy, a dzięki niemu mogę zapomnieć o wszystkich innych problemach i skupić się na tym, co potrafię najlepiej. Dzięki uprawianiu sportu dbam o zdrowy styl życia, który nie ogranicza się tylko do wysiłku fizycznego, ale także diety. Wpływa to na moje zdrowie i sportową sylwetkę. Swoją przyszłość chcę związać z hokejem – powiedział Damian Tyczyński w rozmowie dla portalu miastoNS.pl.

Zawodnik hokej trenuje od trzeciego roku życia, sportem zaraził się od swojego taty, który również był hokeistą i jego pierwszym trenerem. Damian od trzech lat jest zawodnikiem słowackiej drużyny – Spisska Nova Ves. Jak sam przyznaje, lubi być cały czas w ruchu, dlatego, gdy kończy się sezon łyżwy zamienia na rolki i bierze udział w rozgrywkach Polski. Ponadto reprezentuje on Liceum Ogólnokształcące w Muszynie na zawodach w unihokeju.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe Damiana Tyczyńskiego to:

– najlepszy strzelec – Mistrzostwa Żaka Młodszego – Toruń 2012
– reprezentant Team Poland U 12 na Turnieju Quebec International Pee Wee Hockey Tournament w Kanadzie w 2012 roku
– najlepszy strzelec – Międzywojewódzki Turniej Żaka – Jastrzębie 2014
– MVP Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego – Tychy 2015
– wicemistrzostwo Polski w kategorii U 16 – Jastrzębie 2016
– MVP Turnieju Mistrzostw Polski Jastrzębie 2016
– najlepszy strzelec Mistrzostw Polski – Jastrzębie 2016
– reprezentant Polski w kadrze U 18
– udział w Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie do lat 18 – Słowenia 2017

Zwycięstwo w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku byłoby dla Damiana Tyczyńskiego wyróżnieniem. Sam udział w konkursie jest dla niego ogromnym osiągnięciem.

Wyniki: atomsms.pl

Agnieszka Michalik
Fot.: Zawsze KTH

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.