Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dziewczyny w bikini na krynickim stoku narciarskim, czyli Splash 2018! [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 1 364

Tak gorącej imprezy na zaśnieżonym stoku narciarskim jeszcze nie było. Mowa o Splash 2018, który odbył się w minioną sobotę (10 marca) na Słotwinach Arenie w Krynicy-Zdroju. Śmiałkowie na nartach po zjeździe ze stoku wpadali wprost do basenu wypełnionego wodą.

 

Czytaj również: Uwaga! Wraca zima z mrozami do -16 stopni!

 

Specjalne jury oceniało styl przejazdu, pomysłowość i stroje uczestników. Nie mogło zabraknąć również konkurencji na przejazdy w strojach kąpielowych. Mimo zaledwie kilku stopni Celsjusza, nikt nie narzekał na zimno.

 

 

Po kilkugodzinnych zmaganiach na stoku, jury wyłoniło zwycięzców z podziałem na kategorie. Nagrodzono dzieci, kobiety i mężczyzn – oczywiście na upominek i specjalny dyplom mógł liczyć każdy uczestnik zabawy. Na zakończenie wybrano króla i królową Splash 2018, którzy z pełną dostojnością odtańczyli królewski taniec.

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.