Portal informacyjny | Nowy Sącz

Integracyjny Turniej Szachowy w Nowym Sączu już wkrótce

0 77

V Integracyjny Turniej Szachowy „MAT2018” o puchar prezydenta miasta Nowego Sącza odbędzie się w piątek (6 kwietnia) w Klubie Osiedlowym „Piast” przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia.

Czytaj również: Sądeczanin Jan Bulzak jest najlepszy w tenisie stołowym

Zawody mają na celu propagowanie kreatywnego spędzania wolnego czasu, a uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności odnośnie królewskiej gry w szachy.

Zwycięzca Integracyjnego Turnieju Szachowego „MAT2018” otrzyma puchar prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka. Atrakcyjne nagrody rzeczowe odbiorą również zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w danej grupie wiekowej. Ponadto wszystkie osoby biorące udział w rozgrywkach otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zapisy potrwają do 4 kwietnia. Zgłoszenia można dokonywać osobiście w siedzibie Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu, telefonicznie (18 449 04 94) lub za pośrednictwem strony internetowej www.soik.pl.

Głównym organizatorem turnieju szachowego jest Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: nowysacz.pl
Fot.: sportowysacz.pl (archiwum)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.