Portal informacyjny | Nowy Sącz

Młodzi siatkarze Dunajca Nowy Sącz zdobyli Mistrzostwo Małopolski!

0 179

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu został rozegrany ostatni Turniej Mistrzostw Małopolski. Młodzicy SKPS Dunajec Nowy Sącz wygrali aż dwa mecze i pewnie odebrali tytuł Mistrza Małopolski w siatkówce.

Czytaj również: Siatkarki z Muszyny wygrały z rywalkami z Bydgoszczy!

– To był bardzo dobry sezon. Wygraliśmy wszystkie turnieje, a było ich w sumie siedem. Dzięki zajęciu pierwszego miejsca awansowaliśmy do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy odebrali złote medale z rąk Przewodniczącego Komisji Sportu Miasta Nowego Sącza Andrzeja Bodzionego – powiedział Tadeusz Olszewski, trener młodzików SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Wyniki Turnieju Mistrzostw Małopolski przedstawiają się następująco:

SKPS Dunajec Nowy Sącz – Sparta Kraków 3:0
SKPS Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów 3:0
MKS Andrychów – Sparta Kraków 0:3

Najlepszy zawodnik: Jakub Olszewski
Najlepszy atakujący: Sebastian Ciuła
Najlepszy rozgrywający: Jakub Jacak
Najlepszy środkowy: Szymon Górowski

SKPS Dunajec Nowy Sącz: Bednarek, Rams, Jacak, Olszewski, Górowski, Ciuła, Brożek – libero, Błaszczyk – libero, Pierzchała, Kałużny, Mucha, Piech.

Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach od 13 do 15 kwietnia w Nowym Sączu, a młodzi siatkarze Dunajca Nowy Sącz już się do niego przygotowują.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.