Portal informacyjny | Nowy Sącz

Msza św. w intencji piłkarzy Sandecji Nowy Sącz

2 263

Z okazji rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2017/18 w kościele na Starym Cmentarzu w Nowym Sączu odbyła się tradycyjna Msza św., w której uczestniczyli m.in.: piłkarze ekstraklasowej Sandecji, działacze oraz kibice nowosądeckiego klubu sportowego.

Czytaj również: Sandecja wypożyczyła na pół roku Jakuba Bartosza!

We wtorek (13 lutego) odbyła się Eucharystia dla piłkarzy Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. Uczestniczyli w niej również: przedstawiciele sądeckich klubów Heleny i Dunajca oraz przedstawiciele Rady Miasta Nowego Sącza.

Mszę św. koncelebrował ks. Józef Wojnicki, kapelan nowosądeckiego klubu sportowego, wygłosił on również homilię. Kazanie było niezwykle interesujące, ponieważ nawiązywało do aspektów rywalizacji sportowej oraz najbliższego spotkania Sandecji z Koroną Kielce.

(emka)
Fot.: sportowysacz.pl (archiwum)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Msza święta powinna się odbyć w intencji Prezydenta Nowego Sącza aby wybudował ekstaraklasowy stadion dla Sandecji na ponad 8 tys miejsc z czterema zadaszonymi trybunami, jak to publicznie ogłosił !!!
    Prerzydent Nowego Sacza to z pewnościa katolik więc nie powinien kłamać i taki stadion wybudować !!!
    Stadion na 6 tys miejsc to stadion na 2 ligę !!!

  2. Keisyr pisze

    Msza święta powinna się tez odbyć za sołtysa wsi Nieciecza ze przyjął bezdomnych z Nowego Sącza !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.