Portal informacyjny | Nowy Sącz

Największy Międzynarodowy Turniej Sokolika już za tydzień

0 206

Uroczyste otwarcie VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika będzie miało miejsce w piątek (8 czerwca) o godz. 19:00 na Rynku w Starym Sączu. Zaprezentują się 32 zespoły.

 

Czytaj również: Już wkrótce Międzynarodowy Turniej Sokolika o puchar INNOJU

 

– Starosądecki turniej uchodzi za najlepszy w kraju pod względem poziomu sportowego. Organizowany od 2011 roku przez Miejski Klub Sportowy Sokół Stary Sącz oraz od tego roku przez Urząd Miasta Starego Sącza stał się wizytówką Starego Sącza na cały świat – powiedział Tomasz Popiela, dyrektor Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar INNOJU w kategorii U10 w Starym Sączu.

W tegorocznych rozgrywkach wezmą udział aż 32 drużyny z jedenastu krajów na świecie, a wśród nich: Liverpool FC, Crystal Palace FC, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam, Olympique Marsylia, Hertha BSC Berlin, RB Liepzig czy Austria Wiedeń.

W piątek (8 czerwca) o godz. 19:00 przez starosądecki rynek przemaszerują i zaprezentują się 32 zespoły, będzie miało miejsce również uroczyste odegranie hymnów narodowych.

Rozgrywki grupowe odbędą się w sobotę (9 czerwca) od godz. 8:00 do 19:00 na stadionie MKS Sokół Stary Sącz, który zlokalizowany jest przy ul. Bandurskiego w Starym Sączu.

Faza pucharowa będzie miała miejsce w niedzielę (10 czerwca), a w jej skład wejdą:

– rozgrywki Ligi Europy – godz. 08:00-12:30
– licytacja koszulek m.in.: reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami zawodników, koszulka Bayern Monachium z autografem Roberta Lewandowskiego – godz. 12:30-13:15
– rozgrywki Ligi Mistrzów (najlepsze dwanaście zespołów turnieju) – godz. 13:30 -16:30
– pokaz musztry paradnej w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Po raz pierwszy w historii orkiestra wykona utwór „We Are The Champions” zespołu QUEEN
– mecz finałowy o pierwsze miejsce w turnieju – godz. 16:10
– uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, medali, nagród – godz. 16:45

Mecz finałowy będzie niezwykłym wydarzeniem, a uświetni go występ Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Następnie przy dźwiękach ,,We Are The Champions” na boisko wyjdą dwa najlepsze zespoły, które powalczą o puchar INNOJU. W ubiegłym roku zwyciężyła drużyna Hertha BSC Berlin, która będzie broniła mistrzowskiego tytułu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.