Portal informacyjny | Nowy Sącz

Olimpia Nowy Sącz awansowała na siódme miejsce w tabeli

0 118

Piłkarki ręczne z Nowego Sącza wygrały z zawodniczkami z Lublina i tym samym awansowały na siódme miejsce w tabeli. W trakcie rozegranego meczu skutecznie atakowała Agnieszka Leśniak wspierana przez Karolinę Płachtę.

 

Czytaj również: Młodzi siatkarze Dunajca Nowy Sącz zdobyli Mistrzostwo Małopolski!

 

Sądeczanki osiągnęły wysoką przewagę nad rywalkami z Lublina w pierwszej połowie spotkania, co pozwoliło im na swobodną grę w drugiej części meczu.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz – MKS AZS UMCS Lublin 29-22 (16-8)

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz: Joanna Damasiewicz: Agnieszka Leśniak 7, Karolina Płachta 6, Olga Krok 4, Sylwia Sroka 3, Kamila Dzidek 3, Agnieszka Wielocha 3, Jolanta Bogdańska 2, Izabela Kulig 1.

MKS AZS UMCS Lublin: Monika Nóżka: Jagoda Lasek 7, Katarzyna Suszek 7, Agnieszka Ziętek 6, Dorota Pękalska 1, Agata Nazar 1.

Kolejne spotkanie zawodniczki MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz rozegrają z SPR JKS Jarosław.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.