Portal informacyjny | Nowy Sącz

Otylia Jędrzejczak zorganizuje zajęcia pływackie w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 204

Z okazji 20-lecia Krytej Pływalni oraz 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji organizatorzy przygotowali przeróżne imprezy sportowe. Jedną z nich będzie „Otylia Swim Tour” czyli profesjonalne warsztaty nauki pływania dla 120 dzieci. Drugim kluczowym wydarzeniem będą Deichmann Minimistrzostwa Nowy Sącz 2018 – Finał Finałów U-13.

 

Czytaj również: Półkolonie Letnie odbędą się na terenie obiektów MOSiR w Nowym Sączu

 

– Projekt „Otylia Swim Tour” stworzyłam pięć lat temu. Realizuję go już czwarty rok. Skierowany on jest do dzieci w wieku od ośmiu do czternastu lat oraz do ich rodziców. Uczestnicy uczą się pływać, mają również zajęcia na sali gimnastycznej z trenerami przygotowania motorycznego oraz z fizjoterapeutami. Ponadto na rodziców czekają zajęcia z psychologiem i dietetykiem. Jest to jedyny taki projekt w Polsce, który skierowany jest także do opiekunów (rodziców). Fundacja przez trzy lata przeszkoliła już 4,5 tysiąca rodziców i 2,5 tysiąca dzieci w całym naszym kraju. W tym roku przedsięwzięcie będzie organizowane w sześciu miastach, a Nowy Sącz będzie drugi na naszej mapie – powiedziała Otylia Jędrzejczak, złota medalistka olimpijska w pływaniu.

29 września na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbędą się warsztaty zarówno na sali gimnastycznej, jak i na basenie. Przygotowana zostanie również zdrowa strefa. Liczba uczestników jest ograniczona do 120, natomiast dla rodziców nie ma takich obostrzeń.

Drugim niezwykle ważnym wydarzeniem w trakcie obchodów 20-lecia Krytej Pływalni oraz 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie Finał Finałów U-13 Deichmann Minimistrzostwa, a odbędzie się on 16 czerwca o godz. 10:00 na stadionie MKS Sandecja.

Na wydarzenia związane z jubileuszami serdecznie zaprasza Paweł Badura, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Organizacją turniejów Deichmann w całej Polsce zajmuje się Tomasz Kucharski, prezes Stowarzyszenia Kochamy Sport.

Szczegółowy harmonogram imprez sportowych dostępny jest na stronie MOSiR Nowy Sącz.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.