Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pływacy STP Nowy Sącz zdobyli 31 medali podczas zawodów

0 270

Trzynaście złotych krążków, jedenaście srebrnych i siedem brązowych w konkurencjach indywidualnych wywalczyli zawodnicy z MKS STP Nowy Sącz w czasie niedzielnych (11 marca) zwodów pływackich w Myślenicach. Oprócz tego Sądeczanie wywalczyli dwa puchary w konkurencjach drużynowych.

 

Czytaj również: Siatkarki z Muszyny wygrały z rywalkami z Bydgoszczy!

 

W niedzielę 11 marca miały miejsce 25. Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. MKS STP Nowy Sącz wystawił tam prawie czterdziestu swoich zawodników, którzy udali się na zawody pod opieką trenerki Joanny Paszka i trenera Tomasza Jasiurkowskiego. Pływacy startowali w dwóch blokach: na dystansie 25 metrów zawodnicy do 9 lat a na dystansie 50m i 100m płynęli 10-latkowie i starsi. Spośród 345 zawodników z 25 klubów województwa małopolskiego i śląskiego Sądeczanie stanęli na podium 31 razy i zdobyli 13 złotych, 11 srebrnych i 7 brązowych medali w konkurencjach indywidualnych i dwa puchary w konkurencjach drużynowych.

Na zakończenie pierwszego bloku zmagań indywidualnych rozegrano wyścig mieszanych sztafet 4x25m stylem dowolnym. – Postawiliśmy dwa zespoły. Bardziej doświadczona sztafeta STP1 w składzie: Kurzeja Karolina, Kuźma Katarzyna, Maciak Adam, Świdrak Kacper przypłynęła na pierwszym miejscu. Mniej doświadczona, ale za to „słodka” drużyna maluchów STP2 w składzie: Kliś Hanna, Brońska Anna, Obrzud Łukasz i Hubert Powroźnik zajęła 10 miejsce na 13 startujących zespołów w tej konkurencji. Wśród zawodników 9 lat i młodsi wyłoniono najlepszych zawodników. Na podium stanęła 7-letnia Anna Brońska i 9-letnia Karolina Kurzeja – relacjonuje MKS STP Nowy Sącz.

Starsi zawodnicy po swoim bloku startowym również rozegrali konkurencje sztafetowe, tym razem były to zmagania 4x50m stylem zmiennym. Piętka Zuzanna, Dyrek Michał, Sopata Sandra i Kurzeja Jakub zajęli II lokatę, natomiast Walczak Amelia, Połeć Jakub, Tarasek Szymon i Budnik Małgorzata – V. Najlepszą zawodniczką w stylu klasycznym wg skali Rudolpha okazała się reprezentująca barwy błękitne Sandra Sopata – dodają trenerzy.

Z medalami po indywidualnych konkurencjach wrócili:

Złoto:
– Anna Brońska – 25m stylem dowolnym i 25m stylem grzbietowym,
– Kurzeja Karolina – 25m stylem dowolnym i 25m stylem grzbietowym,
– Kurzeja Jakub – 50m grzbietowymi i 100m dowolnym
– Leśniak Franciszek – 50m grzbietowym,
– Piętka Zuzanna – 50m stylem grzbietowym
– Ruchała Adrian – 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym
– Tomaniewski Filip – 50m klasyczny,
– Walczak Amelia – 50m grzbietowym.

Srebro:
– Kurzeja Jakub – 100m zmiennym,
– Kuźma Katarzyna – 25m dowolny,
– Maciak Adam – 25 dowolny,
– Sadowy Piotr – 50m stylem grzbietowym i 50m stylem klasycznym,
– Słaby Adrian – 50m stylem klasycznym
– Sopata Sandra – 50m stylem grzbietowym i 50m stylem klasycznym,
– Tarasek Szymon – 50m stylem grzbietowym,
– Tomaniewski Filip – 100m stylem dowolnym.

Brąz:
– Dyrek Michał – 100m stylem dowolnym,
– Gromala Julia – 50m stylem grzbietowym i 50m stylem klasycznym,
– Kliś Hanna – 50m stylem dowolnym,
– Kuźma Katarzyna – 50m stylem grzbietowym,
– Piętka Zuzanna – 50m stylem dowolnym,
– Tarasek Szymon – 50m stylem klasycznym.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: MKS STP Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.