Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeccy pływacy wrócili z medalami z Krakowa [ZDJĘCIA]

0 152

Zawody w ramach Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (12-13 lat) oraz Drużynowego Pucharu Prezesa MOZP Młodzików (11 lat) odbyły się na pływalni przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Pływacy z Nowego Sącza wypadli bardzo dobrze i wrócili z medalami.

Czytaj również: Zawodnicy UKS Evan Nowy Sącz zdobyli aż osiem złotych medali! [ZDJĘCIA]

W rywalizacji uczestniczyło prawie 240 najlepszych zawodników z dwudziestu klubów Małopolski oraz Śląska. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a MKS STP Nowy Sącz reprezentowało trzynastu podopiecznych pod okiem trenera Jacka Michałowskiego.

– Znakomicie spisał się 13-letni Filip Mordarski – „złoty chłopak”, bo tak należy o nim powiedzieć. Zwyciężył aż cztery razy w konkurencjach indywidualnych na dystansach:100 metrów stylem dowolnym: 56,81 – najlepszy tegoroczny wynik w kraju, 100 metrów stylem motylkowym: 1,01,74 – najlepszy tegoroczny wynik w kraju, 200 metrów stylem zmiennym: 2,18,74 – najlepszy tegoroczny wynik w kraju i 400 metrów stylem dowolnym: 4,23,73 – drugi tegoroczny wynik uzyskany w kraju. Wszystkie wyścigi zakończył pobiciem po raz kolejny własnych rekordów życiowych, uzyskanych w ostatnich miesiącach startowych. Filip Mordarski został najlepszym zawodnikiem Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików, odbierając nagrodę sponsora w swojej kategorii wiekowej – powiedział Marek Ruchała, prezes MKS STP Nowy Sącz.

Medale brązowe podczas zawodów pływackich rozegranych w Krakowie wywalczyli:

Styl dowolny, 100 metrów: Lena Mucha (12 lat)
Styl grzbietowy, 50 metrów i 100 metrów: Zuzanna Piętka (11 lat)
Styl grzbietowy, 50 metrów: Franciszek Leśniak (11 lat)
Styl klasyczny, 100 metrów: Mateusz Mołka (11 lat)
Styl motylkowy, 50 metrów: Maksymilian Miczołek (11 lat)

– Wysoko, bo na czwartym miejscu w generalnej klasyfikacji uplasowała się Zuzanna Piętka. Miejmy nadzieję, że z czasem pójdzie w ślady starszego kolegi. Jej rówieśnicy: Franciszek Leśniak i Maksymilian Miczołek w tej samej punktacji zajęli odpowiednio siódme i dziesiąte miejsce. Lena Mucha również zamknęła „dziesiątkę” na liście, a 13-letni Wojciech Nowak zajął ostatecznie dziewiątą pozycję – dodał Marek Ruchała.

Sztafety (11 lat) 4×50 m – styl dowolny: 1. SMS Galicja Kraków, 2. MKS STP Nowy Sącz (Piętka Zuzanna, Budnik Małgorzata, Miczołek Maksymilian, Leśniak Franciszek), 3. Ósemka Oświęcim.

Klasyfikacja klubowa: 1. SMS Galicja Kraków, 4. MKS STP Nowy Sącz.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.