Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin Jan Bulzak jest najlepszy w tenisie stołowym

0 232

II Grand Prix Nowego Sącza w Tenisie Stołowym o puchar prezydenta miasta Ryszarda Nowaka zostało oficjalnie zakończone. Odbyło się aż sześć turniejów, a cztery z nich wygrał Jan Bulzak i tym samym okazał się najlepszym zawodnikiem sezonu.

Czytaj również: Sądeccy karatecy zdobyli medale na Mistrzostwach w Krośnie [ZDJĘCIA]

– Nie było łatwo, ale cieszę się, że wygrałem. Rywale byli mocni i w każdym z turniejów musiałem dawać z siebie wszystko. Gram w kilku turniejach tenisowych, oczywiście amatorów. Gra w ping-ponga daje mi ogromną radość. Człowiek się rusza, ale też poznaje nowych ludzi. Z pewnością w kolejnym Grand Prix wezmę udział – powiedział Jan Bulzak.

Klasyfikacja końcowa II Grand Prix Nowego Sącza w Tenisie Stołowym:

1. Jan Bulzak 102 pkt
2. Jan Rolka 86 pkt
3. Kamil Mlyczyński 67 pkt
4. Radosław Kiełbasa 62 pkt
5. Krzysztof Leśniak 60 pkt
6. Piotr Hajduk 55 pkt

Jan Bulzak wygrał zawody tenisowe ze znaczną przewagą punktową nad rywalami i odebrał puchar prezydenta miasta Nowego Sącza.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.