Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanka Julia Chowaniec zdobyła brąz w biegach przełajowych!

0 70

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych zostały rozegrane w Kolbuszowej na Podkarpaciu. Zawodnicy UKS Budowlani Nowy Sącz osiągnęli wysokie wyniki. Julia Chowaniec wywalczyła trzecie miejsce.

 

Czytaj również: Młodzi siatkarze Dunajca Nowy Sącz zdobyli Mistrzostwo Małopolski!

 

Na obiektach zielonych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz finałowe zawody z cyklu Grand Prix Podkarpacia w biegach przełajowych.

– W zawodach udział wzięło 235 biegaczy z Małopolski oraz Podkarpacia, we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci młodszych do juniorów. W rozgrywkach uczestniczyli również zawodnicy UKS Budowlani Nowy Sącz, dla których był to pierwszy start w tym roku. Cieszy mnie, że zaprezentowali się dobrze. Treningi przyniosły oczekiwane skutki – powiedział Józef Klimek, trener UKS Budowlani Nowy Sącz.

Wyniki zawodników UKS Budowlani – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:

1500 m: 3 miejsce Julia Chowaniec, 25 miejsce Julia Bogdańska

Grand Prix Podkarpacia w biegach przełajowych:

Juniorzy:
2000 m: 4 miejsce Sebastian Ogorzały

Juniorzy młodsi 2000 m:
4 miejsce: Krzysztof Czerwiński

Dzieci starsze:
800 m: 7 miejsce Kacper Bogdański

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.