Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sezon wiosenno-letni pełen imprez sportowych!

0 289

Już wkrótce rozpocznie się sezon wiosenno-letni, a co za tym idzie fani aktywnego wypoczynku po raz kolejny będą mogli wziąć udział w wydarzeniach sportowych organizowanych przez MOSiR. Nie zabraknie także imprez organizowanych w Parku Sportów Miejskich, który cieszył się w ubiegłym sezonie dużą popularnością.

 

Czytaj również: Trwa procedura przetargowa na Park Rekreacji Przestrzennej

 

MOSiR w związku ze zbliżającym się sezonem wiosenno-letnim zaprasza mieszkańców Nowego Sącza, jak i wszystkich Sądeczan oraz turystów do korzystania ze swoich obiektów i zachęca do brania udziału w organizowanych imprezach sportowych.

Mniej więcej za miesiąc, jeżeli pogoda pozwoli, otwieramy Park Sportów Miejskich tzw. Pumptrack. W tamtym roku rozpoczęliśmy tam cykl imprez, które w tym roku też będą mieć miejsce – informował Bogusław Kmak, wicedyrektor MOSiR w Nowym Sączu.

W Parku Sportów Miejskich w nadchodzącym sezonie odbędzie się II Puchar Nowego Sącza w jeździe rowerowej oraz II Grand Prix Nowego Sącza w siatkówce plażowej. Są to cykle zawodów, w których zdobywa się punkty do generalnej klasyfikacji, która nastąpi pod koniec sezonu letniego. Na koniec sezonu przewidziany jest Festiwal Sportów Miejskich. – Wydarzenie to będzie podsumowaniem wcześniejszych zawodów oraz promocją sportów, które nazywane są sportami miejskimi w tym SiD workout, tricking – zachęca Bogusław Kmak.

Jak podkreślają pracownicy MOSiR z Parku Sportów Miejskich może korzystać każdy zainteresowany. Znajdują się tam urządzenia do gimnastyki w oparciu o ciężar własnego ciała, siłownia plenerowa, tory rowerowe dla osób o różnym poziomie zaawansowania oraz miejsce do grania w siatkówkę plażową. – W zeszłym roku siatkówka cieszyła się bardzo dużą popularnością i w związku z tym były prowadzone rezerwacje. W tym roku najprawdopodobniej też będą prowadzone zapisy – przypomina wicedyrektor MOSiR.

Opłata za wstęp do Parku Sportów Miejskich jest opłatą symboliczną, ale też dodatkowym zabezpieczeniem. Każdy wykupujący miesięczny karnet czy pojedynczy wstęp ma dodatkowe ubezpieczenie – podkreśla Paweł Badura, dyrektor MOSiR w Nowym Sączu.

Zgodnie z zapewnieniami MOSiR nie zabraknie także zawodów na torze modelarskim w Zawadzie. Nie zabraknie też innych wydarzeń, o których ośrodek będzie informować na bieżąco.

 

 

MK
Fot. MK, MOSiR

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.