Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tomasz Biskup ze Starego Sącza nowym, sądeckim mistrzem w Deluxe Ski Jump! [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 209

13 marca w Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Nowym Sączu odbyły się już drugie Sądeckie Mistrzostwa w Deluxe Ski Jump, organizowane przez radio RDN Nowy Sącz. Po ponad półtoragodzinnym boju zwyciężył 24-letni Tomasz Biskup ze Starego Sącza.

 

Czytaj również: Dziewczyny w bikini na krynickim stoku narciarskim, czyli Splash 2018! [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Jest to mój pierwszy turniej i wyszło naprawdę bardzo dobrze. Powróciłem do grania w DSJ dopiero, gdy dowiedziałem się o tych zawodach, potrenowałem trochę z kolegami i dzisiaj mogę się cieszyć ze zwycięstwa – mówi w rozmowie z miastoNS.pl świeżo upieczony mistrz.

II Sądeckie Mistrzostwa w DSJ rozegrano na skoczniach w Japonii, Austrii, Szwajcarii, Australii i w Zakopanem. Zwycięzca turnieju przyznaje, że obiekty nie należały do jego ulubionych. – Moją ulubioną skocznią w DSJ jest Białoruś, a zdecydowanie najbardziej nie lubię Zakopanego, a to właśnie ta skocznia była ostatnia, więc tym bardziej cieszę się, że troszkę szczęście dopisało i udało się wygrać. Poziom był naprawdę bardzo wysoki – dodaje Tomasz Biskup.

 

 

Na drugim stopniu podium uplasował się Marek Jaśkiewicz – szósty zawodnik ubiegłorocznej edycji. Trzecie miejsce przypadło zwycięzcy pierwszych Sądeckich Mistrzostw w DSJ – Dominikowi Głąbowi.

 

Marek Jaśkiewicz
wideo, fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.