Portal informacyjny | Nowy Sącz

V Integracyjny Turniej Szachowy w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 24

Rozpoczęły się coroczne rozgrywki szachowe „MAT2018” organizowane przez Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej. W otwarciu uczestniczył wiceprezydent Wojciech Piech.

 

Czytaj również: Sądeczanin Jan Bulzak jest najlepszy w tenisie stołowym

 

– Idea tego turnieju to integracja młodszych i starszych, a nic tak nie zbliża jak sport, a zwłaszcza taki, który ćwiczy umysł. Szachy są dyscypliną, którą należy rozwijać. Ta dyscyplina rozwija umiejętności strategicznego myślenia, rozwiązywania problemów, intuicję i koncentrację. Szachy są także świetną okazją do rozwoju umiejętności matematycznych. Jak powiedział kiedyś Józef Piłsudski: „Przegrać a nie ulec to zwyciężyć”, zatem gramy do ostatniej figury – powiedział Wojciech Piech, zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza.

W trakcie rozegranego turnieju zmierzyło się czternastu młodzików i siedemnastu seniorów. Wiceprezydent Nowego Sącza zagrał partię szachów z osiemnastoletnim Jankiem Repelem.

Zwycięzca całego turnieju otrzyma puchar prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, a dla zawodników, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w danej grupie wiekowej przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uczestnicy odbiorą również dyplomy.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.