Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielkie otwarcie nowej siedziby klubu bokserskiego Golden Team! [ZDJĘCIA]

0 1 902

Często trenowali w spartańskich wręcz warunkach, jednak to nie przeszkadzało im osiągać wielkie sukcesy. Po tej próbie charakteru, zawodnicy nowosądeckiego klubu bokserskiego Golden Team doczekali się nowej, przestronnej i dobrze wyposażonej sali treningowej.

 

Czytaj również: Mistrz świata Daniel „Bocian” Bociański z wizytą u prezydenta Nowaka

 

Ceremonia otwarcia nowej siedziby przy ul. Nadbrzeżnej odbyła się wczoraj (13 marca). Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Tomasz Michałowski, Jerzy Galara – twórca Golden Teamu i Rafał Kocemba – prezes klubu.

Za nami bardzo dużo pracy i chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy się przyczynili do tego, że dzisiaj mamy tę nową salę. Przede wszystkim prezesowi klubu Rafałowi Kocembie oraz Maciejowi Leśniakowi, Jackowi Dziadoszowi i Rafałowi Słowikowi. To są ludzie, którzy dołożyli dużą cegiełkę do tego, by hala wyglądała tak, jak wygląda. Podziękowania kieruję również w stronę Urzędu Miasta za nieocenione wsparcie – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Jerzy Galara. Założyciel klubu nie ukrywa też radości z lokalizacji nowo powstałej sali. – Tutaj odbywa się 90 procent imprez sportowych w mieście. Będąc tutaj, klub promuje się sam, a osoby zainteresowane boksem będą mogły bez najmniejszych problemów do nas trafić. Chcemy, by ta sala od rana do wieczora tętniła życiem i wierzę, że tak właśnie będzie.

Na uroczystości otwarcia w imieniu prezydenta Ryszarda Nowaka pojawił się również Tomasz Michałowski. – Pierwsze treningi odbywały się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych, potem swoje miejsce klub miał przy ulicy Broniewskiego, a teraz tutaj, gdzie ma nareszcie świetne warunki. Jest to pewnego rodzaju nagroda dla klubu, który ma wspaniałe osiągnięcia. To, że miasto udostępniło mu ten lokal, jest wyrazem docenienia wysiłku twórcy klubu, trenerów, zawodników i działaczy, którzy promują Nowy Sącz na arenach krajowych i międzynarodowych. Klub wychował wielu medalistów, w tym mistrza świata Daniela Bociańskiego – mówił zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta w Nowym Sączu.

W wydarzeniu oprócz pięściarzy i zawodniczek Golden Teamu oraz ich rodzin, uczestniczyli też radni Rady Miasta Nowego Sącza: Dawid Dumana, Przemysław Gawłowski i Mieczysław Gwiżdż wraz z władzami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.