Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zawodnicy Screamo Trickz zdobyli trzynaście medali podczas Mistrzostw Polski w Radlinie! [WIDEO]

0 547

W Radlińskim Domu Sportu odbyła się 7. edycja Mistrzostw Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai w dniach od 19 do 20 maja. Nie mogło tam zabraknąć nowosądeckiej drużyny Screamo Trickz, która wróciła z mistrzostw z trzynastoma medalami.

 

Czytaj również: Zawodnicy UKS Evan zdobyli dwa złote i pięć brązowych medali podczas Pucharu Świata na Węgrzech

 

W miniony weekend w dniach 19 i 20 maja odbyła się siódma edycja Mistrzostw Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai. W Radlińskim Domu Sportu rywalizowały dzieci, młodzież i seniorzy, a wśród zawodników nie zabrakło także delegacji z innych krajów – Słowacji, Czech i Szwajcarii. Gościem specjalnym wydarzenia był Cezary Podraza, 10-krotny zawodowy mistrz świata w kick-boxingu.

W Mistrzostwach Polski wzięła także udział nowosądecka drużyna Screamo Trickz. Sądeczanie ciężko pracowali pod okiem trenera Andrzeja Steca, by sprawdzić swoje umiejętności na tej prestiżowej i zarazem największej w kraju imprezie w nowoczesnych sztukach walki. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a zawodnicy musieli zmierzyć się z dużą konkurencją zawodników.

Ekipa Screamo Trickz brała udział w kategorii tricking battle (bitwa na tricki) polegająca na prezentacji różnych trudnych ewolucji w powietrzu. Chodziło w niej o wykonanie salta, śruby oraz efektowne kopinięcia. Bitwa była podzielona na kategorie wiekowe. – Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników, czułem, że coś wywieziemy z zawodów, ale nie spodziewałem się aż tylu medali. Jestem szczęśliwy, gdyż ciężko pracowałem, żeby stworzyć taki skład. Teraz wszyscy mamy większą motywację do działania – mówi trener Andrzej Stec

Mimo licznej konkurencji drużynie udało się wywalczyć aż 13 medali w tym 6 złotych , 5 srebrnych i 2 brązowe. Wymieniając od najmłodszych medale zdobyli:
Daria Myjak – 1 miejsce
Wiktoria Bednarz – 2 miejsce
Paulina Horowska – 3 miejsce
Nikola Poremba – 1 miejsce
Magdalena Brzeska – 2 miejsce
Aneta Magdziarczyk – 3 miejsce
Klaudia Berezowska – 1 miejsce
Bartek Tymczyszyn – 2 miejsce
Karina Rusnak – 1 miejsce
Rafał Stec – 1 miejsce
Dawid Kołodziej – 2 miejsce
Kamil Nędzia – 1 miejsce
Sebastian Mandziar Michulec – 2 miejsce

 

MK
Źródło, fot.: Screamo Trickz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.