Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zawodnik Gold Teamu oświadczył się ukochanej po meczu!

0 797

Przedostatnia kolejka Nowosądeckiej Ligi Futsalu była wyjątkowa nie tylko ze względu na potyczki piłkarskie. Po zakończeniu meczu pomiędzy Gold Teamem, a Q-Grafem Mariusz Plata (Gold Team) oświadczył się swojej wybrance w obecności kolegów oraz kibiców.

Czytaj również: Trzynasta kolejka Nowosądeckiej Ligi Futsalu [ZDJĘCIA]

– Wydarzenie to jest bezprecedensowe i można powiedzieć, że jesteśmy wyróżnieni iż zawodnik zdecydował się na zaręczyny w takich okolicznościach i na naszej lidze, organizowanej przez ŁF Sport Events. Przy okazji nowo upieczonym narzeczonym, życzymy szczęścia zdrowia i wielkiej miłości, a zaręczyny niech będą początkiem wspaniałej drogi przez wspólne życie – powiedział Łukasz Frączek, organizator Nowosądeckiej Ligi Futsalu.

Trzynasta kolejka Nowosądeckiej Ligi Futsalu miała miejsce w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Należy podkreślić, że drużyna Gold Team, w której gra Mariusz Plata jest na wysokiej pozycji w tabeli Ekstraklasy. Zajmuje drugie miejsce w grupie mistrzowskiej i ma duże szanse na wygranie całego turnieju.

Oświadczyny w trakcie tak ważnego wydarzenia sportowego to na pewno duże emocje dla narzeczonych, ale również dla obecnych na rozgrywkach uczestników. Gratulujemy odwagi.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.