Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zawody siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc w Starym Sączu!

0 115

W Starym Sączu po raz drugi odbędą się Starosądeckie Zawody Siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc. Będą one miały miejsce 24 lutego w Kinie Sokół. Sędzią głównym turnieju będzie Dariusz Legutko – Mistrz Polski 2016 w wyciskaniu sztangi leżąc. Ponadto uczestnicy będą mogli zobaczyć pokaz kulturystyczny Klaudiusza Dębowskiego.

Czytaj również: Strzelnica, paintball i tor przeszkód w jednym miejscu! Nowoczesny obiekt powstanie w Nowym Sączu [WIZUALIZACJE]

– Wraz z Anną Pych z Fundacji „Będzie Dobrze” jesteśmy organizatorami II Mistrzostw Starego Sącza w wyciskaniu sztangi leżąc. Bardzo chcielibyśmy zaprosić zawodników oraz zawodniczki do udziału w rywalizacji. Mamy cztery kategorie: kobiety open, juniorzy, seniorzy do 90 kg wagi oraz seniorzy ponad 90 kg wagi. W każdej z tych kategorii o wyniku decydować będzie największy wyciśnięty ciężar przez zawodnika pomnożony przez współczynnik wagi. Pierwsze trzy miejsca będą nagrodzone. Jeśli uda się i sponsorzy dopiszą to do piątego miejsca również będą nagrody. Zgłosić może się każdy, są to zawody otwarte. Warunkiem jest posiadanie stroju sportowego oraz opłacenie wpisowego w wysokości 40 złotych na miejscu – powiedział Dariusz Legutko, organizator zawodów w Starym Sączu.

Zawody odbędą się w sobotę 24 lutego w sali kinowej w Starym Sączu. Ważenie rozpocznie się ok. godz. 12:00. Impreza sportowa wystartuje natomiast ok. godz. 13:30 lub 14:00, jeśli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości siłowe.

Zapisy na Starosądeckie Zawody Siłowe potrwają do 20 lutego, a przyjmowane są one pod numerami telefonów: 514 785 462 oraz 884 690 539.

Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Jacek Lelek – burmistrz miasta Starego Sącza.

Agnieszka Michalik
Fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.