Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zraszacze Muraw wygrali pierwszy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz

0 357

Turniej Piłki Nożnej Grupy My Kochamy Nowy Sącz wygrali Zraszacze Muraw, na drugiej pozycji uplasowali się Somsiedzi, natomiast trzecie miejsce przypadło Zwariowanym Wisienkom. Rozgrywki miały miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

Czytaj również: Kamila Nowak w szczęśliwej piętnastce plebiscytu

W zawodach zorganizowanych przez Grupę My Kochamy Nowy Sącz wzięło udział 32 zespoły, a w sumie uczestniczyło w nich ok. 250 zawodników. Rozgrywki poprzedziła uroczysta ceremonia oficjalnego losowania grup w nowosądeckim ratuszu. Rozlosowane zostało osiem grup po cztery zespoły w każdej z nich.

– Bardzo się cieszę z ogromnego zainteresowania turniejem. Był to pierwszy Noworoczny Turniej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz, która cyklicznie organizuję imprezy dla ludzi z naszego miasta. Łącznie rozegraliśmy 64 mecze, co tylko potwierdza bardzo wysokie zainteresowanie piłką nożną w Nowym Sączu – powiedział Maciej Rogóż, organizator i koordynator zawodów.

Wyniki zawodów przedstawiają się nastepująco:

1. Zraszacze Muraw
2. Somsiedzi
3. Zwariowane Wisienki

Król Strzelców: Michał Uroda
MVP turnieju: Zaczyk Michał
Najlepszy bramkarz: Piotr Kędziora

Laureaci turnieju otrzymali nie tylko puchary, ale również medale i statuetki, które wręczył Maciej Rogóż – koordynator wydarzenia sportowego.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.